MERMER CİLALAMA ZEMİN TEMİZLİĞİ

Sık Kullanılanlara Ekle İletişim
zemin-mermer-fayans-cilalama-yikama.jpg

Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal henkel lever jonson ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garantili sözleşme yapılmaktadır. Cila öncesi zemin boşaltılır.Süpürülür sonrasında Henkel Marka g-100 kimyasalı kullanmak sureti ile Mec makinesi ile iyice yıkanır, cilaya hazır hale gelir, Kirli su tahliye edilir.

M2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. Cila olarak 2 çeşit cilalar vardır. Kristalize cila ve exspert cila kullanılmaktadır. Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyan gibi zeminlere uygulanır. Ortalama ömrü evlerde 3 yıl işyerlerinde 8 ay veya 1 yıldır. Kullanıma baglı olarak değişir. Expert cila daha yumuşak marley, muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır. Uygulanısı ; cila bezi veya benzeri malzeme uygulanır.


web tasarım, site tasarım Pmg Reklam, Reklam Ajansı, Pixel Media Group, Firma Ekle, PixelMediaGroup, Web site yapımı, İRU, İnternet Reklam, Google Reklam, Adwords reklam Reklam Vermek, Arama motorlarına kayıt Berra Web Tasarım, Bahçelievler Web tasarım Belediye Moloz Hattı site ekle Moloz Alımı Perde, Perdeci, Perde Modelleri, Perde Yapımı yangın tesisatı Google sponsor, Sponsor bağlantı Firma kaydet Monoray vinç, pergel vinç URL web Tr, url ekle, url kaydet bursa filo kiralama cam filmi, cam filmleri cam filmi, cam filmleri Banner reklamları arama motoru kayıt moloz hattı, moloz alımı, moloz atımı bursa oto kiralama, bursa rent a car plastik enjeksiyon makineleri plastik enjeksiyon makinaları link paylaşımı moloz hattı, moloz alım, moloz atım taş fırın ustası, kara fırın ustası, kebab fırın ustası, lahmacun fırını yapaımı, şömine ustası çatı ustası otomatik şanzıman yedek parça AKKAYA çatı, çatı onarım, çatı yapım, çatı ustası İstanbul nakliyat, parça eşya taşıma, zeytinburnu nakliyat link paylaşımı, link sitesi, toplist