YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

1988 yılında Firmamızı kurduğumuzda, Türkiye’deki temizlik sektörü yeni yeni oluşmaya başlıyordu. O yıllarda, sektörün en büyük problemi, hizmet talebinden çok bu sektörde hizmet verebilecek güvenilir, eğitilmiş işçilerin yanı sıra tecrübeli ve bilgili saha şefleri ve müdürleri bulunmamasıydı. Benzeri bir problem birkaç yıl sonra özel güvenlik sektöründe de yaşanmıştı.

O yıllardan bugüne her şey inanılmaz bir hızla değişti. Şimdilerde ise hizmet sektörü daha eğitimli, işine bağlı ve daha nitelikli işçi bulma imkânına sahip oldu. Ayrıca tecrübeli, bilgili ve başarıyla operasyonu yönetme yeterliliğine sahip idari kadroyu oluşturmak ve daha geniş kullanıma sahip, daha kaliteli ve daha uygun maliyetli malzeme, ekipman ve makineleri temin etmek mümkün hale geldi. Öte yandan, temizlik, güvenlik ve bordrolama sektörlerinde pek çok hizmet şirketi mevcut olup hepsi de müşteri portföylerini ve piyasa paylarını arttırmak için yoğun bir uğraş içindeler. Bu şirketler, ancak kendilerinin daha elit ve yeniliklere açık olduklarını göstererek, müşteri portföylerini arttırmak veya korumak imkânına sahip olacaklardır.

Bir adım önde olmak isteyen hizmet şirketleri, profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmak için öncelikle gerekli kaynaklara ve nasıl sahip olduklarını göstermelidirler. Şirketlerin gelecekte başarılı olması için, daha iyi operasyon yönetim sistemlerine, eğitim programlarına, daha kaliteli yönetim kadrosuna ve tekniklerine sahip olması, daha verimli, başarılı ve ileri teknoloji içeren malzemeleri, ekipmanı ve makineleri kullanmaları gerekmektedir.

En son adım ise en zor adımdır, bu da hizmet şirketinin imaj yaratma adımıdır. Üstteki paragrafta söz edilen süreçleri fiziki olarak satın almanız mümkün olabilir. Ancak imaj satın alınamaz. Şirketin ihalelere davet edilmesini ve bu ihalelerde ilgi ile karşılanılmasını sağlamak için iyi ve uygun bir imaj şarttır. Hizmet şirketlerinin imajlarının önem kazanmasında üç önemli faktör rol oynar. Birincisi Dış kaynak avantajlarının ve öneminin artık genel olarak kabul edilmesi, ikincisi çalışanların sosyal güvenliğinin ve işyerlerinin iş güvenliğinin devlet tarafından daha fazla koruma altına alınması ve üçüncüsü de, şirketlerin alt taşeronları ile ilgili müteselsil sorumluluklarıdır. Şirketler, Dış kaynak şirketlerine sadece geçici bir alt taşeron mecburiyeti olarak bakmayıp, artık “çözüm ortağı” olarak görmek zorundadırlar. Şirketler, başarılı çözüm ortağı bulabilmek için alternatif Dış kaynak şirketlerini ve sahip oldukları imajları çok yakından incelemek ve analiz etmek zorundadırlar.

Nizam bağcı Temizlik olarak ideal çözüm ortağı olmak için doğru imaja sahip olduğuna inanmaktayız. güçlü imajını oluşturan özellikleri aşağıda belirtilmektedir.

Nizam Bağcı Grup, Müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurar. (referanslarımız bunu göstermektedir).

Nizam Bağcı Grup her zaman taahhütlerini yerine getirir.

Nizam Bağcı Grup Müşterileri ve personeli ile güven bağı kurmaya çalışır.

Nizam Bağcı Grup Müşterileri ile yakın diyalog kurmaya çalışır.

Nizam Bağcı Grup Gelen sorulara ve çıkabilecek problemlere karşı hızlı refleks gösterir.

Nizam Bağcı Grup çıkabilecek sorunları çözmek için proaktif hareket eder.

Nizam Bağcı Grup En iyi hizmeti vermeye çalışır.

Nizam Bağcı Grup Hizmetleri iyileştirmek ve geliştirmek için her zaman yeni yollar aramaktadır.

Son madde de söz edilen hizmetlerimizi iyileştirmek ve geliştirmek konusunda güçlü imajımızla ilgili son örnekler şöyle sıralanabilir:

Nizam Bağcı Grup şirketinin en yüksek kaliteye sahip malzeme ve ekipmanlar hususunda yaptığı alımlar, Son zamanlarda NLP eğitim sistemleri ile ilgili yaptığı yatırımlar, güçlü yönetici kadrosu oluşturulması, yeni üniformaların yaratılması, yeni pazarlama tekniklerinin kullanılması ve yeni web sitesinin geliştirilmesi. Nizam Bağcı Grup ‘un güçlü yönlerinin daha fazla duyurulmasında ve müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin arttırılmasında çok faydalı olacak olan bu web sitesinin hazırlanması sırasında yardımcı olan bütün arkadaşlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum.

web tasarım, site tasarım Pmg Reklam, Reklam Ajansı, Pixel Media Group, Firma Ekle, PixelMediaGroup, Web site yapımı, İRU, İnternet Reklam, Google Reklam, Adwords reklam Reklam Vermek, Arama motorlarına kayıt Berra Web Tasarım, Bahçelievler Web tasarım Belediye Moloz Hattı site ekle Moloz Alımı Perde, Perdeci, Perde Modelleri, Perde Yapımı yangın tesisatı Google sponsor, Sponsor bağlantı Firma kaydet Monoray vinç, pergel vinç URL web Tr, url ekle, url kaydet bursa filo kiralama cam filmi, cam filmleri cam filmi, cam filmleri Banner reklamları arama motoru kayıt moloz hattı, moloz alımı, moloz atımı bursa oto kiralama, bursa rent a car plastik enjeksiyon makineleri plastik enjeksiyon makinaları link paylaşımı moloz hattı, moloz alım, moloz atım taş fırın ustası, kara fırın ustası, kebab fırın ustası, lahmacun fırını yapaımı, şömine ustası çatı ustası otomatik şanzıman yedek parça AKKAYA çatı, çatı onarım, çatı yapım, çatı ustası İstanbul nakliyat, parça eşya taşıma, zeytinburnu nakliyat link paylaşımı, link sitesi, toplist